Biżuteryjnie

Przedstawiamy nowości Aneta-handicraft. Dużo nowych elementów biżuterii, można je kompletować lub nosić osobno. Te i inne wytwory rękodzielnicze można zakupić na naszym sklepie internetowym lub poprzez złożenie zamówienia indywidualnego na adres e mail: sklep@aneta-handicraft.com.


Naszyjnik wykonany z jaspisów obrazkowych, pozostałe elementy srebrne.
Uchodzi za kamień ochronny, gdyż pochłania negatywne energie, wzmacnia siłę woli, daje pewność siebie, uwrażliwia. Uczy skromności, stałości i wytrwałości. Jaspisy są silnymi talizmanami, poprawiającymi atmosferę w pracy oraz w rodzinie.  W praktycznym życiu jaspis zachęca do działania, przekształcania pomysłów w rzeczywistość, pomaga dobrze organizować sobie czas i utrzymywać dyscyplinę w dążeniu do celu.    


 Bransoletka wykonana z howolitu na gumce.

 Bransoletka wykonana z białego howolitu, na gumce.

Kamień mądrości. Pomaga utrzymać własną równowagę. Dobry na spokojny sen, gdyż eliminuje napięcie. Uczy cierpliwości. Inspiruje artystyczne przedsięwzięcia oraz stymuluje wyobraźnię.
 

 
Bransoletka wykonana z hematytu na gumce.

 Bransoletka wykonana z onyksu oraz nocy kairu, pozostałe elementy srebrne.
Onyks – minerał, odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, na przemian białej i czarnej.Uważano, iż kamień ten cudownie działa na stan i wygląd skóry, paznokci i włosów, wzmacnia system immunologiczny, zapobiegając chorobom zakaźnym.
Obsydian śnieżny to kamień dla osób spod znaku: Panny i Strzelca.Gorący charakter kamienia służy w pierwszej kolejności ludziom melancholijnym, pobudzając ich do czynu Bransoletka wykonana z agatów fasetowanych, pozostałe elementy srebrne.

 Bransoletka wykonana z agatów indyjskich, pozostałe elementy srebrne.
 Agaty indyjskie przynoszą ulgę i mają znaczenie lecznicze w chorobach oczu, słuchu, niepokojach, kłopotach z oddychaniem. To dobry kamień dla rodzin aby żyły w zgodzie. Poprawia dar wymowy adwokatom, politykom. Amulet chroniący zdrowie i życie. Brązowy na choroby kobiece, białawy na choroby oczu, zielonkawy na niepokoje i kłopoty z oddychaniem.
Astrologicznie pomocny dla: Byka, Bliźniąt, Panny, Skorpiona.

 Bransoletka wykonana z onyksu oraz czerwonego koralowca, pozostałe elementy srebrne.
 Koral nazywany jest "kwiatem morza" i symbolizuje bogactwo, siłę i wysoki status społeczny.wspomaga trawienie i przyswajanie pokarmów, leczy choroby dziąseł; chroni przed negatywnym wpływem innych ludzi. Pobudza, ogrzewa i ożywia.

 Kolczyki wykonane z agatów indyjskich, pozostałe elementy srebrne.

 Kolczyki wykonane z agatów fasetowanych, pozostałe elementy srebrne.
 Agat równoważy emocje i uspokaja ciało. Pomaga rozwijać elokwencję, nazywa się go kamieniem zdrowia i powodzenia.Agat poprawia wzrok, słuch, przeciwdziała truciźnie.

 Kolczyki wykonane z hematytów, pozostałe elementy srebrne.

Hematyt nazywany jest również krwawnikiem. Kamień idealny dla osób spod znaku Barana i Skorpiona.Hematyt leczy problemy z krążeniem i choroby krwi. Wspiera pracę nerek przy oczyszczaniu krwi i jednocześnie pomaga regenerować tkanki. Przyczynia się do odkładania żelaza i produkcji komórek krwi. Pomaga na skurcze w nogach, usuwa niepokój i bezsenność.
 
kolczyki wykonane z onyksu, nocy kairu oraz obsydianu śnieżnego, pozostałe elementy srebrne.
Onyks – minerał, odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, na przemian białej i czarnej.Uważano, iż kamień ten cudownie działa na stan i wygląd skóry, paznokci i włosów, wzmacnia system immunologiczny, zapobiegając chorobom zakaźnym.
Obsydian śnieżny to kamień dla osób spod znaku: Panny i Strzelca.Gorący charakter kamienia służy w pierwszej kolejności ludziom melancholijnym, pobudzając ich do czynu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz