Papier z makietami domków

Przedstawiamy zupełną nowość w naszej ofercie papier z modelami do sklejania Aneta-handicraft. Do samodzielnego sklejenia i wykorzystania np. w bombkach przestrzennych.
Makieta domku do własnoręcznego sklejenia Aneta-handicraft. Powstały w ten sposób domek można wykorzystać m. in. do stworzenia bombek przestrzennych, które są wyjątkową ozdobą na bożonarodzeniowym stole. Dzięki makietom Aneta-handicraft stworzysz swoją magiczną krainę zamkniętą w świątecznej bombce. Makieta znajduje się na sztywnym papierze, który łatwo się zagina i jednocześnie utrzymuje sztywność i nadany mu kształt. Najlepiej sklejać klejem introligatorskim.
Zapraszamy do zakupów na naszym sklepie internetowym. 

Również posiadamy półprodukty do wykorzystania w bombkach przestrzennych:
 Mech rekonstruowany idealnie nadaje się do wykorzystania jako element podłoża, krzewy, wyściółka mini lasu w bombkach przestrzennych. Dowolnie można go dzielić na mniejsze kawałki.
 Kora brzozy 9x9 cm. Można dzielić na mniejsze kawałki jako wykorzystanie pokrycia dachu domku lu jako element podłoża.
 Choinka w paczce 5szt. Jako imitacja drzewa, krzewu w bombkach przestrzennych. Można dzielić na mniejsze części.
 Ten produkt można wykorzystać jako element podłoża lub stworzyć płotek w naszej śnieżnej krainie zamkniętej w bombce.
 Kawałki gałązek, które wyglądają jakby były oszronione można wykorzystać jako imitacja drzewka, drewno w lesie pozostawione po wycince. Pamiętajmy ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.
 Kawałki drewna w plasterkach  można wykorzystać jako element podłoża, ścieżki, która prowadzi nas do zimowej  chatki/kościółka lub też jako drewno pozostawione przy domku na opał.

  Kawałki drewna w plasterkach  można wykorzystać jako element podłoża, ścieżki, która prowadzi nas do zimowej  chatki/kościółka.
 Sztuczny śnieg z jego oczywistym zastosowaniem będzie ozdobą naszej chatki, drzewek czy tez podłoża.
Żwir- kamyczki kolorowe można wykorzystać jako element podłoża w bombkach przestrzennych.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz