Biżuteria artystyczna

Przedstawiamy autorska biżuterię artystyczną wykonaną z kamieni naturalnych oraz półszlachetnych.
Już niedługo wszystkie naszyjniki pojawią się w naszym sklepie internetowym Aneta-handicraft.Naszyjnik wykonany z agatów indyjskich. Pozostałe elementy wykonane ze srebra próby 925.


Agaty indyjskie przynoszą ulgę i mają znaczenie lecznicze w chorobach oczu, słuchu, niepokojach, kłopotach z oddychaniem. To dobry kamień dla rodzin aby żyły w zgodzie. Poprawia dar wymowy adwokatom, politykom. Amulet chroniący zdrowie i życie. Brązowy na choroby kobiece, białawy na choroby oczu, zielonkawy na niepokoje i kłopoty z oddychaniem.
Astrologicznie pomocny dla: Byka, Bliźniąt, Panny, Skorpiona.

 Naszyjnik wykonany z agatów fasetowanych. Pozostałe elementy wykonane ze srebra próby 925.


 Agat równoważy emocje i uspokaja ciało. Pomaga rozwijać elokwencję, nazywa się go kamieniem zdrowia i powodzenia.Agat poprawia wzrok, słuch, przeciwdziała truciźnie.
 Naszyjnik wykonany z onyksu, obsydianu śnieżnego połączony nocą kairu. Pozostałe elementy wykonane ze srebra próby 925.
 Onyks – minerał, odmiana chalcedonu o równoległym ułożeniu warstw, na przemian białej i czarnej.Uważano, iż kamień ten cudownie działa na stan i wygląd skóry, paznokci i włosów, wzmacnia system immunologiczny, zapobiegając chorobom zakaźnym.
Obsydian śnieżny to kamień dla osób spod znaku: Panny i Strzelca.Gorący charakter kamienia służy w pierwszej kolejności ludziom melancholijnym, pobudzając ich do czynu.

 Naszyjnik wykonany z hematytu w kolorze srebrnym, grafitowym oraz złotym. Pozostałe elementy srebrne.
 Hematyt nazywany jest również krwawnikiem. Kamień idealny dla osób spod znaku Barana i Skorpiona.Hematyt leczy problemy z krążeniem i choroby krwi. Wspiera pracę nerek przy oczyszczaniu krwi i jednocześnie pomaga regenerować tkanki. Przyczynia się do odkładania żelaza i produkcji komórek krwi. Pomaga na skurcze w nogach, usuwa niepokój i bezsenność.

Naszyjnik wykonany z koralowca czerwonego. Pozostałe elementy srebrne próby 925.

 
Koral nazywany jest "kwiatem morza" i symbolizuje bogactwo, siłę i wysoki status społeczny.wspomaga trawienie i przyswajanie pokarmów, leczy choroby dziąseł; chroni przed negatywnym wpływem innych ludzi. Pobudza, ogrzewa i ożywia.

Naszyjnik wykonany z oliwinu. Pozostałe elementy wykonane ze srebra 925.
 
 Oliwin (inaczej perydot) – Ten przyjazny i szczęśliwy kamień uważany jest za symbol sławy i godności, jest to także "patron" uzdrowicieli. Zwiększa cierpliwość, zaufanie do siebie i asertywność. Służy zachowaniu równowagi emocjonalnej i pomaga uleczyć rany z przeszłości a także zranione ego.Uważany jest za kamień pieniędzy.Kamień idealny dla Lwów oraz Panien.

 Naszyjnik wykonany z nocy kairu oraz sodalitu.

 Sodalit ma też niezwykłe znaczenie. Uważa się, że wzmacnia wenę twórczą, kreatywność i otwiera umysł na nowe rozwiązania. Ma też działanie uspokajające, zmniejsza stres, a nawet pomaga osobom chorującym na depresję.Kamień dla osób spod znaku: Strzelca i Panny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz