Festiwal Zmysłów

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska firmowego Aneta-handicraft na Festiwalu Zmysłów, który odbędzie się w Rybniku, 13 kwietnia w Fundacji Elektrowni Rybnik. Podczas festiwalu odbywać się będzie jarmark wielkanocny. 
Na naszym stoisku będzie,y prezentować ręcznie robioną autorska biżuterię, bransoletki Kumihimo, jajka wielkanocne wykonane różnymi technikami decoupage oraz muliną, jajka wykonane z kwiatków materiałowych, mydła glicerynowe ręcznie robione, świece ozdobne, kartki wielkanocne wykonane w technice 3D, ogromne jajka ceramiczne z wykorzystaniem techniki decoupage 3D, enkaustyka- malowanie gorącym woskiem, abażury na lampki, broszki i wsuwki do włosów materiałowe, filcowe oraz sznurkowe z wykorzystaniem motif matik oraz wiele innych. Dodatkowo będzie można zakupić nasze autorskie papiery do decoupage Aneta-handicraft oraz serwetki decoupage.
Festiwal będzie znakomitą okazja na zakup prezentów czy tez ozdób świątecznych. 
 Do zobaczenia!

Chcielibyśmy poinformować, iż w trakcie Festiwalu Zmysłów na naszym stoisku będą również do zdobycia 10% kupony zniżkowe na kursy językowe w AG-Language.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz